L'Oréal Professionnel Steampod

Ponúkame vám revolučnú kolekciu vlasovej starostlivosti od značky L'Oréal Professionnel - Steampod. Okrem inovatívnej žehličky na vlasy nájdete v našej kolekcii aj široký výber vlasových krémov či mliek, ktoré dopĺňajú a zlepšujú celkový účinok Steampodu.

Naše vlasové produkty pre Steampod sú špeciálne vyvinuté tak, aby spolupracovali s touto revolučnou žehličkou a maximalizovali jej účinky na vaše vlasy. Vlasový krém poskytuje ochranu pred teplom a pomáha dosiahnuť hladký a bezfrizurový výsledok. Sérum pridáva vlasom lesk a jemnosť, zatiaľ čo mlieko poskytuje ľahkú hydratáciu a nechá vaše vlasy vyzerajúce hladko a upravené.

S kombináciou žehličky na vlasy Steampod a doplnkových vlasových produktov môžete dosiahnuť výsledky rovnako profesionálne, ako u kaderníka, pohodlne v pohodlí vášho domova. Bez ohľadu na to, či chcete narovnať, upraviť alebo len zdravo ošetriť svoje vlasy, naša kolekcia L'Oréal Professionnel Steampod má všetko, čo potrebujete pre profesionálnu starostlivosť o vlasy.

Objevte sortiment Steampod produktov a doprajte svojim vlasom luxus, ktorý si zaslúžia. Zažite sílu pary a účinnosť našich vlasových produktov a premenite svoje vlasy na krásne a žiarivé dielo.

Filtrovať
Pozreli ste 4 z 4 produktov