Subrina

Subrina Professional je značka profesionálnej vlasovej kozmetiky. Ponúkame široký sortiment produktov, ktoré splnia potreby každého kaderníka - od farieb na vlasy až po starostlivosť o vlasy a styling. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je náš úspech kombináciou vedomostí získaných v priebehu rokov a odhodlania ísť ešte ďalej.

Vďaka značke Subrina Professional dostanú Vaše vlasy tú najlepšiu starostlivosť v kaderníctve a doma - či chcete melírovať vlasy, trvalú onduláciu, tónovať vlasy alebo udržiavať farbené vlasy, portfólio Subrina Professional splní všetky Vaše požiadavky.

Už od roku 1994 pôsobíme ako výhradný dovozca značky Subrina Professional na Slovensku.

Pre koho je vlasová kozmetika Subrina vhodná?

V ponuke produktov značky Subrina nájdete kvalitné produkty vhodné pre všetky typy vlasov, ktoré uspokoja špecifické potreby aj náročnejších zákazníkov.

Čím je vlasová kozmetika Subrina výnimočná?

Subrina Professional je značka, ktorá sa vyníma v oblasti profesionálnej vlasovej kozmetiky najmä svojou kvalitou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálej snahe o inováciu, môže ponúknuť širokú škálu produktov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky kaderníkov aj konečných zákazníkov.

Aké produkty ponúka značka vlasovej kozmetiky Subrina?

Ponuka vlasovej kozmetiky Subrina zahŕňa všetko, čo potrebujete pre dokonalú starostlivosť o vaše vlasy. Od kvalitných profesionálnych farieb a melírov, cez stylingové produkty až po kvalitnú starostlivosť, produkty značky Subrina vám pomôžu dosiahnuť váš vysnívaný účes.

Filtrovať
Pozreli ste 48 z 362 produktov