Matrix Biolage Strength Recovery

Nový rad produktov obohatený o aktívny vegánsky skvalán pre okamžitú obnovu poškodených vlasov.

Matrix Biolage Strength Recovery

Matrix Biolage Strength Recovery

RAD STRENGTH RECOVERY prináša dokonalú rovnováhu medzi účinným zložením a výsledkami bez zaťaženia na obnovu a zvýraznenie vzhľadu a pocitu prirodzene krásnych vlasov.

Nový rad produktov Biolage bol vyvinutý najmä pre zákazníkov s oslabenými a krehkými vlasmi, ktorí často používajú nástroje tepelného stylingu, často si farbia vlasy alebo čelia každodennému opotrebovaniu vlasov. Zloženie produktov radu Strength Recovery je obohatené o aktívny vegánsky skvalán a rastlinné zmäkčovadlá pre okamžité posilnenie vlasov a ochranu pred budúcim poškodením. Nový rad Biolage bol vyvinutý, aby riešil hlavné potreby oslabených a krehkých vlasov.

Aj poškodené vlasy je možné obnoviť - Poškodenie vlasov môže spôsobiť čokoľvek: od používania nástrojov tepelného stylingu cez kefovanie až po extrémne počasie. Hoci sa mu nedá predísť, poškodenie povrchu alebo kutikuly vlasového vlákna sa dá zvrátiť.

Mechanické poškodenie - Opakované česanie, efovanie, zapletanie vlasov a dokonca aj trenie vlasov uterákom po umytí môže viesť k postupnej strate potrebných lipidov a aminokyselín z vlasovej kutikuly, čo vedie k lámavosti a krepovateniu vlasov.

Poškodenie tepelným stylingom - Fúkanie, žehlenie či narovnávanie vlasov má okamžitý vplyv na štruktúru vlákien. Teplo, ktorým meníme tvar vlasov, vlasy tiež vysušuje a urýchľuje stratu lipidov z vlasového vlákna.

Poškodenie po farbení - Pôsobením permanentnej farby dochádza k zmene proteínovej štruktúry vlasového vlákna, čo môže viesť k oslabeniu vlasov, pocitu hrubých vlasov a zníženiu pevnosti vlasového vlákna po celej jeho dĺžke.

Poškodenie vlasov sa môže prejavovať rôznymi spôsobmi, od rozštiepených končekov či krehkej textúry po nadmerné zamotávanie sa mokrých a suchých vlasov. Tieto nežiaduce známky poškodenia vám signalizujú, že je potrebné upraviť rutinu starostlivosti o vaše vlasy tak, aby riešila hlavnú príčinu poškodenia vlasov, ktorou je strata potrebných lipidov a aminokyselín.

KROK 1 - UMYTIE

ŠAMPÓN - Krémové zloženie šetrne umýva a zároveň dodáva vlasom hebkosť a hladkosť bez zaťaženia. Bohatá pena pomáha odstraňovať z vlasov nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov a zároveň zachováva celistvosť vlasového vlákna. Vlasy sú hebkejšie a vyzerajú zdravšie, bez pocitu zaťaženia.

KROK 2 - STAROSTLIVOSŤ

BALZAM - Balzam dodáva vlasom výživu a okamžite znižuje lámavosť vlasov o 73 %, zanecháva vlasy uhladené a 3-krát hebkejšie*. Výnimočné zloženie so zelenou stopou: tento balzam bol vyvinutý tak, aby mal čo najmenší dopad na životné prostredie – od získavania zdrojov až po výrobu. Z 99 % biologicky odbúrateľné zloženie, obsahuje 97 % zložiek prírodného pôvodu a 75 % látok pochádzajúcich z procesov zelenej chémie. Vlasy sú o 82 % ľahšie upraviteľné** a chránené pred budúcim poškodením.

KROK 3 - OCHRANA

REGENERAČNÝ SPREJ - Posledný krok k posilneniu vlasov na ceste k hodvábnym, obnoveným a rozčesaným vlasom. Ľahká starostlivosť v spreji posilňuje vlasové vlákno a zároveň chráni scitlivené vlasy pred dopadmi tepelného stylingu.