Ref Stockholm

REF je svetoznáma švédska značka vlasovej kozmetiky, ktorá sa špecializuje na produkty na profesionálne použitie. REF si zakladá na úprimnom nadšení pre kreativitu, inováciu a produkty špičkovej kvality, ktoré skutočne fungujú.

Švédskemu pôvodu vďačíme za zmysel pre dizajn a udržateľnosť, ktorými je Švédsko preslávené. Značka REF ponúka dokonale účinné produkty bez kompromisov, čo sa týka lásky k zvieratám a rešpektu k životnému prostrediu – či už sú to šampóny na vlasy, kondicionéry na vlasy, masky na vlasy alebo široká škála produktov vlasového stylingu.

Rastieme od roku 2004. Keď sa príroda prepojí s vedou, zrodí sa jedinečná, unikátna a prírodná krása pre každý typ vlasov.

STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁŠHO SVETA

NAŠE DEDIČSTVO, NA KTORÉ SME HRDÍ - Švédska rodinná firma na svetovom trhu - zastúpenie už vo viac ako 40 krajinách.

NAŠA LÁSKA K ZVIERATOM - Hrdo prinášame na trh produkty s nálepkou vegan a cruelty-free.

NAŠA POSEDLOSŤ DOKONALÝM VÝSLEDKOM - Sme doslova posadnutí túžbou po špičkovej kvalite a dokonalosti vo všetkom, čo robíme.

NAŠE NADŠENIE PRE PRÍRODU A VEDU - Ponúkame produkty s obsahom prírodných zložiek, spracované za pomoci najpokrokovejších technológií.

NAŠA TÚŽBA PO KRÁSE - Sledujeme najnovšie módne trendy, žijeme a dýchame pre všetko, čo je krásne.

POSILUJÚCI PROTEÍN ZO SEMIEN QUINOA - Sila je tajomstvom krásnych vlasov, ktoré si za všetkých okolností zachovávajú svoj zdravý lesk. Vaše vlasy čerpajú svoju silu zo základného stavebného kameňa - keratínu: posilňujúceho proteínu s vysokou koncentráciou rôznych aminokyselín. Všetky produkty REF obsahujú proteíny pochádzajúce z juhoamerickej superpotraviny: zo semien Quinoy. Tieto vegánske proteíny majú veľmi podobné vlastnosti ako prírodný keratín, ktorý je zdrojom sily, ktorú vlasy nevyhnutne potrebujú na to, aby pôsobili zdravým a krásnym dojmom. Proteíny z Quinoy nielen dodávajú vlasom silu, ale tiež ich regenerujú, chránia a dodávajú lesk.

SYSTÉM NA OCHRANU VLASOV POČAS FARVENIA COLOUR PRESERVE SYSTEM - Produkty REF dodávajú vlasom žiarivú farbu, ktorá je plná života vďaka nášmu jedinečnému systému Colour Preserve System. Systém chráni farbu vlasov, a to ako prírodnú, tak kozmetickú. Systém je založený na unikátnej zmesi výťažkov zo slnečnicových semienok a vysoko účinného polyméru, ktoré spoločne vytvárajú prirodzený ochranný štít. Systém taktiež poskytuje vlasom ochranu pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a účinne zamedzuje vyblednutiu farby. Nejedná sa len o ochranu pred UV žiarením, ale aj pred voľnými radikálmi, ktoré časom poškodzujú kvalitu vlasov a ich farbu. Vzhľadom na to, že náš systém Colour Preserve System je súčasťou zloženia všetkých produktov REF, môžete si byť istí, že vaša farba je v dobrých rukách, bez ohľadu na to, ktorý produkt si vyberiete.

Pozreli ste 48 z 82 produktov