Permanentné farby na vlasy

Profesionálne farby na vlasy sa odlišujú rôznymi spôsobmi. Najdôležitejšie delenie je na základe trvácnosti - ako hlboko preniká farba do vlasov a ako dlho sa farba vo vlasoch udrží.

Permanentné farby na vlasy – Tento druh farby najdlhšie vydrží vo vlasoch, väčšina odtieňov vie prekryť šedivé vlasy a dokáže zosvetliť vlasy pri vhodnom výbere vyvíjaču.

V našom širokom portfóliu nájdete rôzne druhy permanentných farieb. Stále si nie ste istá akú farbu kúpiť? Odporúčame Vám tieto značky farieb na vlasy:

  • L’Oréal Professionnel farby na vlasy - Už viac ako 110 rokov podporuje profesionálnych kaderníkov a poskytuje im všetko, čo na svojej ceste za úspechom potrebujú, čo im dáva priestor vyniknúť. Na výber máte permanentné bezamoniakové farby INOA alebo permanentné farby na vlasy s amoniakom MAJIREL.

  • Subrina Professional farby na vlasy - Portfólio farieb Subrina Professional je navrhnuté pre kaderníkov, ktorí majú radi jednoduché riešenia, aj tých, ktorí sa radi hrajú a experimentujú s farbami. Ponúkame široký výber farieb pre každodenné potreby každého koloristu. Subrina Professional má v ponuke permanentné farby PERMANENT s Liquid Crystal technlógiou na ukladanie pigmentov, AromaGuard technológiou, ktorá pracuje v spolupráci s arómami produktu a s argánovým olejom.

  • Wella Professionals farby na vlasy - Wella už viac ako 140 rokov prináša profesionálne inovácie vo farbe vlasov, ktoré umožňujú kreativitu kaderníkov. Naše portfólio produktov na farbenie vlasov od permanentej až po semipermanentnú farbu na vlasy je navrhnuté tak, aby vám pomohlo dosiahnuť akýkoľvek vzhľad, od extravagantných, odvážnych premien až po prirodzené pramene plné lesku a hĺbky. Permanentné farby na vlasy od značky Wella Professionals sú KOLESTON PERFECT s čistými a vyváženými farebnými výsledkami s prirodzenou hĺbkou a leskom. Alternatívne môžete vyskúšať radu ILLUMINA COLOR - Permanentná farba na vlasy, ktorá dokáže zosvetliť, stmaviť a zvýrazniť prírodné vlasy s prirodzeným výsledkom.

Pozreli ste 48 z 1010 produktov