Subrina Scalp

Rada Care SCALP:

Charakteristika - Zdravé vlasy začínajú zdravou vlasovou pokožkou. Rada Scalp má za úlohu to, aby vyvážila pokožku hlavy, zbavuje vlasy nánosu škodlivín a vyživuje ich. Pomáha stimulovať vlasové folikuly a umožňuje im silný a zdravý rast.

Typ vlasu - Perfektné pre problémy vyplývajúce z pokožky hlavy, ako sú lupiny, svrbenie pokožky, mastné vlasy a vypadávanie vlasov.

 

INGREDIENCIE:

Betaín - Derivát aminokyseliny z cukrovej repy s vynikajúcimi zvlhčovacími vlastnosťami. Zaujímavosťou je osmolyt, molekula, ktorá pomáha regulovať rovnováhu buniek a vody

Glycerín - Zvlhčujúca a obnovujúca zložka, ktorá sa nachádza prirodzene v našom tele, pomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu a hydratáciu

Hexamidín Disethionát - Antimikrobiálne činidlo so širokým spektrom účinku proti baktériám, plesniam a kvasinkám, ktoré zabraňuje šíreniu infekčných látok alebo organizmov

Jojóbový extrakt - Poskytuje jemnosť, zvlhčuje vlasy a slúži ako vynikajúca ochrana vlasov. Pomáha udržiavať vlasy elastické redukovaním straty vlhkosti z vlasov.

Kyselina salicylová - Účinkuje tak, že bezpečne a účinne odstraňuje vonkajšiu vrstvu pokožky a pomáha predchádzať plesňovým infekciám a lupinám.

Mentol - Upokojuje podráždenú pokožku hlavy, zvyšuje prietok krvi a tiež čistí póry od dráždivých látok, takže vlasy môžu rásť zdravo a ľahko.

Panthenol - Tiež sa nazýva pro-vitamín B5, pomáha priťahovať vodu a udržať ju. Zvlhčuje vlasy a pokožku hlavy a zanecháva ich silné a zdravé.

Proktón olamín - Má protiplesňové vlastnosti, pomáha v boji proti lupinám a zmierňuje vypadávanie vlasov.

Prášok zo škrupín mandlí - Poskytuje účinnú exfoliáciu pokožky hlavy. Pri jemnom krúživom pohybe vmasírovaním do pokožky, uvoľňuje a odstraňuje odumreté bunky.

Urea - Poskytuje intenzívnu hydratáciu a upokojuje svrbenie a podráždenie.

Výťažok z chmelu - Plný silných antioxidantov, je antibakteriálny a protizápalový, pomáha znižovať vypadávanie vlasov, podporuje lesk a redukuje svrbenie pokožky hlavy

Výťažok z Echinacei Purpurovej - Hydratuje pokožku hlavy, účinne zmierňuje lupiny a upokojuje podráždenie. Môže tiež podporovať rast vlasov zlepšením krvného obehu.

Výťažok z listov Aloe - Je to skvelý zvlhčovač a má niekoľko protizápalových, ako aj niektoré antibakteriálne zložky. Pomáha tiež pri hojení rán a regenerácii pokožky.

Výťažok z prosa - Prispieva k zdravému rastu vlasov stimuláciou bunkových aktivít, ako aj regeneráciou tkaniva a redukovaním vypadávania vlasov

Výťažok z kalenduly - Hydratuje suchú pokožku hlavy a zmierňuje zápaly spôsobené dermatitídou, vyrážkami a infekciami. Pomáha bojovať proti lupinám a poškodeniam pokožky hlavy.

Zinok Pyrithione - Má antibakteriálne, antimikrobiálne a protiplesňové účinky, ktoré môžu pomôcť pri liečbe seboroickej dermatitídy.

Pozreli ste 10 z 10 produktov