Demi-permanentné farby - tónovacie farby na vlasy

Profesionálne farby na vlasy sa odlišujú rôznymi spôsobmi. Najdôležitejšie delenie je na základe trvácnosti - ako hlboko preniká farba do vlasov a ako dlho sa farba vo vlasoch udrží.

Demi-permanentné farby na vlasy – Taktiež nazývané „tonery“ sú farby, ktoré pracujú na povrchu vlasov. Oproti permanentným farbám sú spravidla šetrnejšie, no väčšinou nevedia zosvetliť vlasy a prekryť šedivé vlasy do 100%. Ak potrebujete osviežiť farbu vlasov, toto sú farby pre Vás.

V našom širokom portfóliu nájdete rôzne druhy demipermanentných farieb. Stále si nie ste istá akú farbu kúpiť? Odporúčame Vám tieto značky farieb na vlasy:

  • L’Oréal Professionnel farby na vlasy - Už viac ako 110 rokov podporuje profesionálnych kaderníkov a poskytuje im všetko, čo na svojej ceste za úspechom potrebujú, čo im dáva priestor vyniknúť. Na výber máte kyslé demi-permanentné farby DiaLight a zásadité demi-permanentné farby DiaRichesse.
  • Subrina Professional farby na vlasy - Portfólio farieb Subrina Professional je navrhnuté pre kaderníkov, ktorí majú radi jednoduché riešenia, aj tých, ktorí sa radi hrajú a experimentujú s farbami. Ponúkame široký výber farieb pre každodenné potreby každého koloristu. Subrina Professional má v ponuke demi-permanentné farby DEMI-PERMANENT, ktoré pracujú na povrchu vlasov, zvyšujú jemnosť vlasov a zanechávajú zdravý vzhľad vlasov. Tóner dodáva vlasom silu a redukuje viditeľne rozštiepené končeky.

  • Wella Professionals farby na vlasy - Wella už viac ako 140 rokov prináša profesionálne inovácie vo farbe vlasov, ktoré umožňujú kreativitu kaderníkov. Naše portfólio produktov na farbenie vlasov od permanentej až po semipermanentnú farbu na vlasy je navrhnuté tak, aby vám pomohlo dosiahnuť akýkoľvek vzhľad, od extravagantných, odvážnych premien až po prirodzené pramene plné lesku a hĺbky. Demi-Permanentné farby na vlasy od značky Wella Professionals sú COLOR TOUCH tonery bez amoniaku, s vysokým leskom a ohromujúcimi módnymi výsledkami. Ďalšia rada demi-permanentných farieb je SHINEFINITY. Po použití Shinefinity sú vlasy hodvábne na dotyk, pôsobia zdravo a neuveriteľne sa lesknú.

Pozreli ste 48 z 501 produktov