• Oficiálna distribúcia

Angry Beards Matt Clay Mič Bjukenen matná hlina na vlasy 100g

Čerstvo nakopaný matný íl pre prirodzene vyzerajúci styling. Ľahko sa dostane do vlasov, vyživí ich...
Angry Beards
14.90 €
Darček k objednávke nad 80€

Darček k objednávke nad 80€

Dr. Santé mydlo s bambuckým maslom 100g
Pri nákupe nad 80€ získate od nás darček k objednávke.
Skladom 1
Doprava ZADARMO nad 80.00 €
  • Vyzdvihnutie priamo u predajcu (0.00 €)
  • GLS Balíkomat / ParcelShop (2.59 €)
  • Packeta (2.89 €)
  • GLS Kuriér (4.99 €)

Angry Beards Matt Clay Mič Bjukenen matná hlina na vlasy 100g

Kód: 3760113

Čerstvo nakopaný matný íl pre prirodzene vyzerajúci styling. Ľahko sa dostane do vlasov, vyživí ich a môžete s ním účes meniť počas dňa. Akonáhle vás ležérny rozstrapatený Žán Clód van Dam omrzí, jednoducho vymyjete vodou a máte postarané.

TO CHCETE

  • Prirodzený matný vzhľad
  • Účes mokrými rukami zmeníte počas dňa
  • Dodatočná výživa kože a vlasov
  • Svieža eukalypto-mátová lopta
  • Hrdo vyrobené v Česku

STYLING KING

Vlasy s ílom dostanete do tvaru, v ktorom zostanú. Pokiaľ si teda počas dňa mokrými rukami účes neupravíte alebo nezmeníte.

HLAVNE NENÁPADNE

Matnej íl nejde vo vlasoch skoro identifikovať, takže to vyzerá, že ste sa s týmto božím účesom prebudil. Nedbalo elegantný strapat pre každého!

TOP STROP

Vlasy si tiež zaslúžia len to najlepšie. Na zloženie sme nešetrili a našliapali ho úplnou špičkou, ktorá vlasy zafixuje a súčasne vyživí.

VYMYTIE POLETIA

Íl oproti tužidlám na olejovom základe hravo vymyjete. Stačí spláchnuť trochou vody a nebudete ani vedieť, že ste vo vlasoch íl kedy mal.

ČERSTVO NAKOPANEJ

Íl je blbý nalepený na topánkach, ale vo vlasoch je super. Účesy s ním sú uvoľnené, prirodzené, jednoducho taká tá nedbalá elegancia v štýle George Clooneyho. Ak ale túžite po ulíznutom účese na Malfoje alebo Travolte, skúste radšej niekde mrknúť po pomáde. V každom inom prípade vás íl nadchne, pretože vo vlasoch nejde skoro vidieť, a úplná bomba je potom jeho tvarovateľnosť. Stačí namočiť ruky a účes kedykoľvek prestajľovať.

POUŽÍVANIE

Prstom nahrabnite z pixly potrebné množstvo, votrite ho do dlane a poriadne rozdrvte a rozohrejte. Potom už ho len naneste do vlasov v miestach, kde im treba dať trochu tvar a poriadok. Toto je crazy fáza, takže háro prehrabajte od korienkov až ku končekom bez ohľadu na štýl, ktorý si prajete vyčarovať. Počkajte 5 sekúnd. Až teraz je čas na finálne tvarovanie.

  • PRO TIP: Účes môžete počas dňa zmeniť, takže si to pokojne do officu ulíznite na slušniaka a večer pred párty to trochu rozdivočte. Stačí si ľahko namočiť ruky, prehrabať a prestajlovať.

Íl neznáša vodu, takže sa úplne super vymývá, ale rozhodne by sa vlhkosť nemala dostať do pixly. Naberajte preto JEDINE čistejšími a suchými rukami. Potom tiež nemusí vzduch, na ktorom tuhne, preto pixlu STAROSTLIVO zatvárajte. Len tak vám íl vydrží v pôvodnom stave 6 mesiacov od otvorenia a budete mať dosť času ho spotrebovať.

ZLOŽENIE

Špeciálny polymér fixuje vlasy a chrbát mu kryje kaolín, lanolín, včelí vosk, silikóny a kokosový olej. Top kondícia pre tvoje háro v každom balení a jemná vôňa ako bonus.

Angry Beards