Tonal Control - Dostaňte tónovanie pod kontrolu

Predstavte si nasledujúcu situáciu - Strávili ste hodiny zosvetľovaním do fólií, voľnou technikou či balayage a tešíte sa, keď budete aplikovať toner - pomyselnú čerešničku na torte! No keď farbu aplikujete, zmes okamžite oxiduje a zdá sa byť oveľa tmavšia. Spanikárite a toner opláchnete .... príliš skoro. Výsledok je nedostatočné tónovanie a krátka výdrž farby.

Tonal Control - Dostaňte tónovanie pod kontrolu

Matrix Tonal Control - Najpredvídateľnejšie gélové kyslé tonery pre maximálnu kontrolu po zosvetlení.

Revolučná novinka v tónovaní vlasov po zosvetlení. Čo tak hodiť všetky tieto stresy za hlavu a začať používať nové kyslé gélové tonery Tonal Control?

Staráme sa o vašu pohodu, preto sme vytvorili najpredvídateľnejšie gélové tonery pre maximálnu kontrolu farby po zosvetlení. Prelomová inovácia z laboratórií L'Oréal pre najpredvídateľnejšie výsledky.

Tri kľúčové vlastnosti špeciálne určené pre zosvetlené vlasy

Viditeľný priebeh oxidácie - Toner počas oxidácie tmavne postupne, takže viete úplne presne, kedy vlasy opláchnuť.

Kontrola pomocou farebného kódovania - Pre lepšie vizuálne rozlíšenie zmesi má každá skupina farieb iný odtieň.

Dlhotrvajúce multidimenzionálne výsledky so životnosťou 6 týždňov - Pri umytí vlasov až 4-krát týždenne.

Kúzlo kyslých tonerov

Rad Tonal Control disponuje spoľahlivými neutralizačnými účinkami na zosvetlených vlasoch. Vychutnajte si úžasnú roztierateľnosť a rýchlu aplikáciu od korienkov po končeky pomocou štetca alebo aplikátora. Pripravte sa na neuveriteľný lesk, poriadne ošetrenú kutikulu a až 6 týždňov trvajúce farebné tóny.