• Novinka
  • Oficiálna distribúcia

Angry Beards Urban Twofinger Antiperspirant 150ml

ANTIPERSPIRANT SPRAY UBAN TWOFINGER (150 ml) Antiperspirant je natlakovaný riešiteľ nadmerného pote...
Angry Beards
7.90 €
Darček k objednávke nad 80€

Darček k objednávke nad 80€

Subrina Professional Care Scalp Detox maska 10ml
Pri nákupe nad 80€ získate od nás darček k objednávke.
Skladom 1
Doprava ZADARMO nad 80.00 €
  • Vyzdvihnutie priamo u predajcu (0.00 €)
  • GLS Balíkomat / ParcelShop (2.59 €)
  • Packeta (2.89 €)
  • GLS Kuriér (4.99 €)

Angry Beards Urban Twofinger Antiperspirant 150ml

Kód: 3760084

ANTIPERSPIRANT SPRAY UBAN TWOFINGER (150 ml)

Antiperspirant je natlakovaný riešiteľ nadmerného potenia a základ každý chlapský kozmetiky. Smrdieť na kilák nie je cool. Kór keď je dnes možný smrad poriešiť jedným cáknutím. Píšte si, že na engrybírdom antiperspirante tvrdo dreli tí najúplnejší skunkov u nás. Hrdo preto vyhlasujem, že je to jeden z mála antíkov fakticky navrhnutých a do mrte otestovaných tých najpovolanejších. Nekompromisne funkčné zloženie domaznaný kvapkou vône Urban Twofinger.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Nekompromisný riešiteľ koláčov v podpazuší
Navrhnuté skunkama pre skunky
Jedna salva stiahne potenie na minimum
Doladené kvapkou vône Urban Twofinger
Hrdo vyrobené v Česku
POUŽÍVANIE

Odklopte veko. Pretrepte. A potom už len strieľajte! Fúknite do podpazušia z 15 cm jednu salvu, aby ste zastavili potenie, ale antík z vás neťahal na kilometer.

PRE TIP: Čím skôr pred fyzickou záťažou šplechnete, tým lepšie. Keď to tam pošlete až v šatni, zložky nebudú mať dosť času začať makať skôr, než začnete makať vy.

ZLOŽENIE

Namixovali sme kombo pekelne funkčných látok a spolu s extrémne upocenejma fúzatými hovadama ho vyladili k dokonalosti. Nehráme sa na šetrný bylinkový čajíček, používame hliníkovú soľ – látku schopnú skrotiť chlapské podpazušie na prvú dobrú. Všetko sme to doladili kvapkou našej legendárnej vône, takže vábenie sosáčkov všetkých samičiek v dosahu môže začať.

 

Ingredients: Isobután, Propane, Hydrogenated Farnesene, Bután, C12-15 Alkyl Benzoát, Alumínium Chlorohydrate, Parfém, Bisabolol, Stearalkónium Hectorite, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylén Carbonate, Gossypium Herbaceum, Gossypium Herbacea.

 

Balenie 150 ml

Angry Beards