• Oficiálna distribúcia

Angry Beards Veľký set CEO & Traveller

Ilustračné obrázky
Angry Beards
67.50 €
Darček k objednávke nad 80€

Darček k objednávke nad 80€

Sibel POST-IT papieriky
Pri nákupe nad 80€ získate od nás darček k objednávke.
Skladom 1
Doprava ZADARMO nad 80.00 €
  • Vyzdvihnutie priamo u predajcu (0.00 €)
  • GLS Balíkomat / ParcelShop (2.59 €)
  • Packeta (2.89 €)
  • GLS Kuriér (4.99 €)

Angry Beards Veľký set CEO & Traveller

Ilustračné obrázky

Kód: 3760027

Veľká sada starostlivosti o fúzy

Zvažujete vyskúšať všetku starostlivosť na fúzy a poriadne im dopriať? Chcete obdarovať svojho blízkeho či milovaného? Veľká sada starostlivosti o fúzy zaručene poteší každého fúzača, preto od nás dostanete aj revolučnú GARANCIU SPOKOSTI. Popravde nič také nie je, ale fakt veríme, že budete spoko. Môžete si ju nechať rovno aj parádne darčekovo zabaliť, aby bola ready na to urobiť radosť.

 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

• Poctivý český výrobok

• Upravené a vyživené fúzy v jednom plechu

• Kompletné fúz-starostlivosť

• Veľká sada pre veľkých chlapov s veľkým fúzom

• Luxusná čiernobiela plechová kazeta

 

POUŽÍVANIE

Používanie jednotlivých výrobkov odporúčame nasledovne: Balzam – prípadne kombináciu balzam a vosk – odporúčame aplikovať ráno alebo vždy, keď máte v pláne aktivitu, ktorá fúzy zaťaží. Najmä v zime to sú všetky výstupy do sámošiek a podobne, pri ktorých balzam s voskom fúzy ochráni. Olej odporúčame na noc, prípadne aj ráno, pokiaľ viete, že fúzy nedostanú zabrať. Šampónom berte fúzy každé 2–3 dni a olej alebo balzam môžete aplikovať hneď po sprche. V prvom rade sú póry otvorené a dodávané živiny ľahšie preniknú do kože. Druhak je dobré doplniť vymyté oleje späť do kože a fúzov. Na blogu sme sa o tom rozpísali v článku Vousáčov deň.

OBSAH

Tie najobľúbenejšie výrobky sme zasadili do luxusného designového plechu. Sada obsahuje všetko pre kompletnú starostlivosť o fúzy – olejček, balzam (väčší 50ml), vosk aj šampón. Sadu máme v dvoch variantoch, ktoré sa od seba líšia v oleji a balzame. Súprava „olej Saloon a balzam Smooth“ má v sebe a teraz sa podržte, olej Saloon a balzam Smooth. Dáme vám hádanku: Odhadnete, čo v sebe má sada „olej Traveller a balzam CEO“? Je to tak, olej Traveller a balzam CEO. Balzam Smooth je mäkší, konzistenciou skôr k maslu na fúzy. Balzam CEO je tvrdší, čistokrvný balzam, ktorý pomôže aj so stylingom. Rozdiel v olejoch je len vo vôni, obidve sú ale veľmi pekné pánske vône, ktoré nedokážeme bližšie špecifikovať. Chybu neurobíte ani s jednou. Zloženie nájdete pri samostatných výrobkoch.

Angry Beards