JAGUAR SOLINGEN 4756-2 Pastell Plus Lava 5,5" kadernícke nožnice

Jaguar | Pre kĺzavý strih | Kód: 9799337
Dostupnosť
Do 7-14 dní
110,00 €
91,67 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Sibel TAILCOMB hrebeň na vlasy, čierny
+ ZADARMO k objednávke pri objednávke nad 80,00 €

Pri nákupe nad 80€ s DPH získate 1ks Sibel TAILCOMB hrebeň na vlasy ZADARMO.

KADERNÍCKÉ NOŽNICE JAGUAR PASTELL PLUS LAVA
Čierne prevedenie kaderníckych nožníc JAGUAR PASTELL PLUS LAVA vo veľkosti 5,5” pôsobí mimoriadne cool. Tieto kadernícke nožnice sú dostupné ako v klasickom tvare rukoväte, tak aj v offsetovom variante. Naše nožnice na vlasy PASTELL PLUS patria do radu JAGUAR WHITE LINE, ktorý ponúka pestrý výber nožníc na vlasy a textúry. Modely nožníc z kolekcie PASTELL PLUS sú nielen farebné, ale majú aj kvalitný metalický povrch, ktorý ponúka ochranu pred alergiami na nikel. V našej ponuke nájdete aj textúrovacie nožnice PASTELL PLUS 40 LAVA v zodpovedajúcej farbe. Takto si môžete zostaviť svoju sadu nožníc. Okrem "Lava" existuje aj mnoho ďalších farieb, z ktorých si môžete vybrať.

ČEPEL A HRANA
Všetky kadernícke a tvarovacie nožnice majú osvedčené strihacie vlastnosti JAGUAR WHITE LINE. Klasické čepele s plochým rezným uhlom zaisťujú vďaka spracovaniu kovanej špeciálnej ocele veľmi dobrú ostrosť. Dodatočné honovanie a duté brúsenie znamená, že tieto nožnice na vlasy sú vhodné na krájanie.

OCEL A POVRCH
Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, výsledkom čoho je veľmi dobrá ostrosť a dlhá retencia reznej hrany. Čierna dekoratívna farba „Lava“ dodáva týmto kaderníckym nožniciam nielen ich chladný vzhľad, ale sú aj najvyššej kvality.Tento vysokokvalitný metalický povlak chráni aj pred alergiami na nikel, a preto je alergicky neutrálny.

ERGONÓMIA A POHYB NOŽNÍC
Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte sú symetricky uložené. Ofsetový dizajn zaisťuje ergonomickú polohu uchopenia. Odsadené (šikmé) rukoväte odľahčujú ruku a lakeť, takže môžete pracovať uvoľnene. Ružičku možno pohodlne nasadiť na odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Skrutkový systém v spojení s čepeľami zaisťuje ľahký a veľmi dobrý pohyb, vďaka čomu je strihanie nožnicami na vlasy príjemne jednoduché. Uistite sa, že máte dokonalé nastavenie. Príliš voľné alebo príliš tesné? So skrutkovacím systémom VARIO môžete jednoducho prenastaviť napnutie pomocou mince.

ZAHRNUTÉ PRODUKTY
Všetky nožnice na vlasy JAGUAR WHITE LINE sú dodávané so zodpovedajúcimi, vysoko kvalitnými prsteňmi. Aby sme sa vyhli otlakovým bodom, používame pre naše kadernícke nožnice JAGUAR iba kvalitné vkladacie krúžky „Made in Germany“.

 

Veľký výber farieb
Ochrana pred alergiou na nikel
Vhodné na krájanie
Skrutkový systém VARIO

Nožničky rozmer 5,5"
Výrobca Jaguar

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spoľahlivý eshop Veľký výber výrobkov

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia,rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rýchle dodanie Veľký výber výrobkov za dobré ceny Ústretovosť a ochota personálu Poradenstvo

Overený zákazník,